Forum osiedla Stara Miłosna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

Ogłoszenia drobne => Kupie - Sprzedam - Zamienię - Oddam => Wątek zaczęty przez: monna 15 Maj 2016, 15:03:47Tytuł: Kupię w umiarkowanej cenie !
Wiadomość wysłana przez: monna 15 Maj 2016, 15:03:47
Kupię stabilny stelaż może być używany do huśtawki ogrodowej ewentualnie nieduży trzepak.


Tytuł: Odp: Kupię w umiarkowanej cenie !
Wiadomość wysłana przez: Rose21 26 Październik 2016, 18:06:47
Ostatnio zacząłem się rozglądać za nowym samochodem. Biorę pod uwagę kilka marek. Byłyby to Skoda, Nissan, Renault bądź Fiat.
Najbardziej chyba jestem zainteresowany nowym Clio. Bardzo podoba mi się jego wygląd. Jest naprawdę stylowe. Zastanawiam się nad jego osiągami. Czy silnik jest wystarczająco dynamiczny? Chciałbym aby autko miało lekko sportowy charakter. https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html (https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html)

Zastanawiam się nad silnikiem benzynowym - TCe 90. Szukam w sumie więcej informacji, bardziej szczegółowych na temat tej jednostki. Może ktos z was ma takie autko i może coś powiedzieć na temat jej awaryjności czy bezawaryjności i dodatkowo o elastyczności.
Jeśli chodzi o drugą opcję to rozważam Almerę. Tez ze względu na ciekawy wygląd i podobny silnik. Chociaż no w tym momencie bardziej przekonuje mnie Clio.