Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
22 Listopad 2017, 12:12:57

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Powitania - Przywitania (Moderator: Admin)
| | |-+  Dzie鎱obrywiecz鏎... i ja.
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Dzie鎱obrywiecz鏎... i ja.  (Przeczytany 2179 razy)
« : 10 Luty 2010, 22:10:21 »
Offline Atka
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 11
P貫: Kobieta

Witam serdecznie. Mieszkam w SM 2,5 roku, ale na miejscowym cmentarzu bywam od lat (pradziadkowie, dziadkowie). Przed wojn moja babcia mieszka豉 na ul. Szkolnej. Wychowa豉m si na Mokotowie i do dzi pami皻am, jak w dzieci雟twie wzrusza mnie widok LASu przy cmentarzu. Do dzi lubi ten cmentarz (tak!), tak瞠 dlatego, 瞠 jest to jedna z nielicznych okazji w ci庵u roku, gdy spotykam moj liczn, dalsz rodzin (zawsze jest weso這, za co lubi 安i皻o Zmar造ch  Mrugni璚ie).
Wprawdzie nieco doskwieraj mi dojazdy do centrum do pracy, to powroty i widok lasu wzrusza mnie do dzi, ci庵le nie mog si napatrze...  J瞛yk Ale najbardziej ceni sobie 篡czliwo嗆 i kultur ludzi tu mieszkaj帷ych - moim zdaniem wy窺z, ni w innych dzielnicach Warszawy.  U鄉iech Lubi tu by, zostaj na d逝瞠j.

Atka72
« Odpowiedz #1 : 10 Luty 2010, 22:10:15 »
Offline Janusz
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 292
P貫: M篹czyzna

U鄉iech Witam, bardzo mi這 jest przeczyta kilka mi造ch s堯w ( cytat ) Ale najbardziej ceni sobie 篡czliwo嗆 i kultur ludzi tu mieszkaj帷ych - moim zdaniem wy窺z, ni w innych dzielnicach Warszawy.  U鄉iech my郵 瞠 jest wi璚ej takich mieszka鎍闚 zakochanych w naszym osiedlu  U鄉iech
« Odpowiedz #2 : 12 Luty 2010, 18:06:51 »
Offline Atka
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 11
P貫: Kobieta

Ota dwa drobne i mi貫 zdarzenia z dzisiejszego dnia (w temacie 篡czliwo軼i):
1. Doje盥瘸j帷 dzis rano autobusem 198 na stacj, zauwa篡豉m zamkni皻e szlabany (by豉m w ma造m stresie, czy zd捫 do pracy, bowiem wybra豉m si na p騧niejszy poci庵). Wypatrywa豉m przez okno autobusu nadje盥瘸j帷ego poci庵u tak intensywnie, 瞠 wstaj帷 z siedzenia nieumy郵nie zdzieli豉m sympatycznego pana siedz帷ego przede mn r瘯 w g這w (wcale nie lekko...). Przeprosi豉m a w odpowiedzi uzyska豉m u鄉iech i spojrzenie ze zrozumieniem.  U鄉iech Wow! Po chwili ju bieg豉m w stron peronu, poniewa poci庵 w豉郾ie mija przejazd i...
2. ...reszta pasa瞠r闚 autobusu (w tym i ja) "za豉pa豉 si" na poci庵 dzi瘯i innemu mi貫mu panu, kt鏎y (sam uprzednio dogoniwszy poci庵) nie wskoczy do niego, tylko z豉pa si por璚zy przy ostatnich drzwiach poci庵u i czeka, a dobiegn nast瘼ni.  U鄉iech Wow!
Dzi瘯i!!! Buziak
Ko闓i mnie ze Starej Mi這snej nie rusz.

Atka72
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!