Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /Sources/Load.php(219) : runtime-created function on line 3
Osiedle Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
19 Kwiecie 2018, 19:07:39

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Osiedle Stara Mi這sna (Moderator: Admin)
| | |-+  Zamkni璚ie ulicy Zakr皻owej (wjazd od Szosy Lubelskiej)
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Ankieta
Pytanie: Czy jeste za zamkni璚iem wjadu na ulic Zakr皻ow od Szosy Lubelskiej?
TAK - 9 (47.4%)
NIE - 7 (36.8%)
Oboj皻ne - 3 (15.8%)
G這s闚 w sumie: 18

Strony: [1] 2 3 ... 6 Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Zamkni璚ie ulicy Zakr皻owej (wjazd od Szosy Lubelskiej)  (Przeczytany 27762 razy)
Offline Bierano79
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 3

W zwi您ku z nasilonym ruchem na ulicy Zakr皻owej, kt鏎a jest w zwi您ku z tym systematycznie niszczona przez samochody jad帷e z kierunku Otwocka, G鏎aszki itp, co jest bardzo uci捫liwe dla mieszka鎍闚 tej瞠 ulicy, chcia豚ym zapyta forumowicz闚 (w szczeg鏊no軼i mieszka鎍闚 ulic Zakr皻owa, Rumiankowa oraz im pobliskich czy byli by za zamkni璚iem wjazdu na ulice Zakr皻owa od strony Szosy Lubelskiej? Inicjatywa taka spowodowa豉by zmniejszenie nat篹enie ruchu szczeg鏊nie na ulicy Rumiankowej co mia這by odzwierciedlenie w poprawie bezpiecze雟twa ruchu w tej okolicy (mam tu na my郵i dzieci bawi帷e si w pobli篡 ulicy). Istnienie bezpo鈔edniego po陰czenie z Szos Lubelsk przez ul. Zakr皻ow  nie wydaje mi si szczeg鏊nie cenne dla tutejszych mieszka鎍闚, gdy istnieje dojazd do Szosy od strony Traktu Brzeskiego. Z po陰czenia tego korzystaj wy陰cznie ludzie spiesz帷y do pracy do Warszawy (zainteresowanych zach璚am do obserwacji tablic rejestracyjnych, s to g堯wnie numery zaczynaj帷e si od WOT...)  i chc帷y zrobi sobie tzw. skr鏒. Ponadto skrzy穎wanie Szosy Lubelskiej z ul. Zakr皻ow wed堯g Komendy Sto貫cznej Policji by這 uznane za jedno z najniebezpieczniejszych w Warszawie.  Mam nadzieje, 瞠 pogl康  na zamkni璚ie tej ulicy znajdzie poparcie i odzwierciedlenie w ankiecie.
« Odpowiedz #1 : 04 Czerwiec 2010, 14:02:08 »
mamba
Go嗆
Przykro mi, ale ja jestem przeciw , gdy w豉郾ie ten skr鏒 bardzo u豉twia mi dojazdy.
« Odpowiedz #2 : 04 Czerwiec 2010, 14:02:01 »
Offline Bartek
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 71

Ja jestem za zamkni璚iem ulicy Trakt Brzeski:
Po 1. Jest najniebezpieczniejsza na naszym osiedlu...
Po 2. Samochody tam je盥膨ce strasznie ha豉suj
Po 3. Niszcz drog przez co trzeba j w k馧ko remontowa

Go軼iniec i Jana Paw豉 te bym zamkn...  Z politowaniem
« Odpowiedz #3 : 04 Czerwiec 2010, 16:04:31 »
Offline Vroo
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 221

Patrz帷 po rejestracjach wydaje mi si, 瞠 ten skr鏒 przez Zakr皻ow ma te wp造w na codzienny poranny korek na rondzie przy Lidlu.

A sk康 te informacje Komendy Sto貫cznej Policji? Jaki link?
« Odpowiedz #4 : 04 Czerwiec 2010, 17:05:58 »
Offline Bartek
Lekko zaawansowany
**

Tak przy okazji to te tamt璠y je盥輳, mieszkam na osiedlu i mam rejestracje zaczynaj帷 si na WE
« Odpowiedz #5 : 04 Czerwiec 2010, 23:11:00 »
Offline Bierano79
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 3

Oto link z informacj o poziomie bezpiecze雟twa na warszawskich ulicach. Skrzy穎wani ulic Zakr皻owej z Szos Lubelsk tak瞠 zosta這 zaliczone do najbardziej niebezpiecznych skrzy穎wa.

http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/440529.html
« Odpowiedz #6 : 06 Czerwiec 2010, 19:07:02 »
Offline Figa
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 25

Mieszkam na Osiedlu Stara Mi這sna i te je盥輳 tym skr鏒em , co u豉twia mi przejazd i nie zgadzam si za zamkni璚iem przejazdu. To mo瞠 zamknijmy i moj ulic dla ruchum samochodowego bo te mi to przeszkadza. To czysty snobizm i egoizm !!!!
« Odpowiedz #7 : 06 Czerwiec 2010, 20:08:57 »
Offline LuMa
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 57
P貫: Kobieta

Jestem na TAK !
Mieszkam na osiedlu ju ok 20 lat. Jeszcze ok.2-3 lata temu ul. Zakr皻ow i Rumiankow je寮zi這 kilka-kilkana軼ie samochod闚 dziennie-g堯wnie mieszka鎍y, a jest ich niewielu na ulicy Zakr皻owej. I bardzo dziwna rzecz si sta豉, bo mo積a powiedzie, 瞠 nagle ruch zwi瘯szy si wielokrotnie i do dnia dzisiejszego je寮zi t璠y kilkaset ! albo i wi璚ej samochod闚 dziennie, co jest bardzo uci捫liwe. Dochodzi te do sytuacji, 瞠 tu jest wr璚z korek ! szczeg鏊nie w zimie. Z moich obserwacji i 郵edzenia tych samochod闚 wynika, 瞠 wi瘯szo嗆 z nich jedzie t璠y, aby omin望 鈍iat豉 na Trakcie Brzeskim i jedzie albo drog p造tow do Mi璠zylesia, albo w stron ronda przy Lidlu i na 鈍iat豉ch skr璚a do Warszawy (st康 te korki przy Lidlu). I tak samo spowrotem. Niewielu skr鏒owc闚 korzysta z osiedla (zakupy, poczta, itp).I wkurza mnie to, bo dla takiego ruchu jest Trakt Brzeski, a nie nasze osiedle. Ten temat by ostatnio poruszany na 豉mach nowej osiedlowej gazetki. Ulica Zakr皻owa i Rumiankowa nie s przystosowane do takiego ruchu. A co najgorsze jestem 鈍iadkiem, jak kilkakrotnie jecha t璠y TIR !, kt鏎y ledwo wykr璚i. Tam nie ma nawet chodnika, strach jest chodzi, kurz jest niemi這sierny, a mieszka鎍y Zakr皻owej maj wr璚z problem z w陰czeniem si do ruchu w godzinach szczytu. Te dwie ulice zawsze by造 zapomniane przez Urz康, mieszka鎍y ledwo wyprosili o ich utwardzenie, ale niestety skr鏒owcy to zw瘰zyli i droga jest nagminnie niszczona przez zbyt intensywny ruch. Z tego co wiem mieszka鎍y Zakr皻owej je盥膨 g堯wnie Rumiankow, wi璚 wjazd na Szos Lubelsk jest im zb璠ny. A z jakiej racji to mam by objazd skoro jest Szosa Lubelska i Trakt Brzeski....
To by豉 zawsze jedna z najcichszych i najspokojniejszych cz窷ci osiedla, ale niestety to si zmieni這. Moim marzeniem jest aby tamte czasy wr鏂i造.
Ostatnie 3 dni by造 cudowne, bo w zwi您ku z d逝gim urlopowym weekendem ruch t璠y jest bardzo ma造 i mo積a wreszcie odpocz望. A jutro znowu si zacznie....

pzdr <LuMa>
« Odpowiedz #8 : 06 Czerwiec 2010, 22:10:49 »
Offline oLi
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 30

Mieszkam na Osiedlu Stara Mi這sna i te je盥輳 tym skr鏒em , co u豉twia mi przejazd i nie zgadzam si za zamkni璚iem przejazdu. To mo瞠 zamknijmy i moj ulic dla ruchum samochodowego bo te mi to przeszkadza. To czysty snobizm i egoizm !!!!

Snobizm i egoizm??!! Snobizmem i egoizmem jest je盥瞠nie od rana do wieczora po ma貫j lokalnej uliczce i kurzenie mieszka鎍om pod oknami!! i wymuszanie pierwsze雟twa w sytuacji gdy samoch鏚 A jedzie Rumiankow w stron Szosy Lubelskiej i skr璚aj帷 w lewo w Zakretow nie zatrzymuje si 瞠by pu軼i samoch鏚 B kt鏎y ma z prawej strony skr璚aj帷y z ul. Zakr皻owej od strony lasu w lewo w Rumiankow.

Pozdrawiam  {oLi}
« Odpowiedz #9 : 09 Czerwiec 2010, 23:11:50 »
Fabrykant
Go嗆

Snobizm i egoizm??!! Snobizmem i egoizmem jest je盥瞠nie od rana do wieczora po ma貫j lokalnej uliczce i kurzenie mieszka鎍om pod oknami!! i wymuszanie pierwsze雟twa w sytuacji gdy samoch鏚 A jedzie Rumiankow w stron Szosy Lubelskiej i skr璚aj帷 w lewo w Zakretow nie zatrzymuje si 瞠by pu軼i samoch鏚 B kt鏎y ma z prawej strony skr璚aj帷y z ul. Zakr皻owej od strony lasu w lewo w Rumiankow.

oLi ja Ci obiecam 瞠 nie b璠 je寮zi ulic Zakr皻ow, a Ty nie poruszaj si Fabryczn, gdy mnie denerwuj jak przeje盥瘸 kilka samochod闚 na minut, wnerwia mnie jak rowerzy軼i korzystaj ze 軼ie磬i rowerowej oraz z這szcz mnie piesi kt鏎zy przechodz po chodniku obok mojej posesji.

Dla LuMy te mam wiadomo嗆: jak znajdziesz dost瘼 do wehiku逝 czasu kt鏎y przeniesie Nas w te jak瞠 szcz窷liwe dla Ciebie czasy kiedy Zakr皻ow przeje盥瘸這 kilka samochod闚 dziennie - o ulicy Rumiankowej nikt nie my郵a, a Fabryczna by豉 wybrukowana kocimi 豚ami i je寮zi這 ni klika samochod闚 W TYGODNIU!!!!! to mnie powiadom, z pewno軼i znajd chwilk aby przenie嗆 Ci w te zamierzch貫 czasy. Sam wr鏂 natomiast w tera幡iejszo嗆.
« Odpowiedz #10 : 10 Czerwiec 2010, 10:10:43 »
Offline LuMa
Lekko zaawansowany
**

Fabrykancie, czy Ty nie rozumiesz, co si pisze? Czy nie potrafisz zobaczy jaka jest podstawowa r騜nica mi璠zy Fabryczn (czy Diamentow, itd) a Zakr皻ow i Rumiankow? To sp鎩rz na map, to mo瞠 Ci ol郾i. Fabryczna jest jedn z uliczek w siatce ulic naszego osiedla i je盥膨 ni w zasadzie sami mieszka鎍y, natomiast prze郵ed tras Zakr皻owa, Rumiankowa, Jana Paw豉, i dalej do Mi璠zylesia. Trasa ta sta豉 si nieszcz窷liwie skr鏒em w stron wa逝 i mostu siek. Te samochody przeje盥瘸j codziennie przez nasze osiedle, a powinni jecha Traktem Brzeskim, Br. Czecha itd. To samo jest z Go軼i鎍em. Codziennie wida jak mn鏀two samochod闚 zje盥瘸 z Traktu B. przy szkole na Go軼iniec i wyje盥瘸 na Szos Lub. i odwrotnie, po to by omin望 鈍iat豉 na Trakcie B.
W ten spos鏏 na naszym osiedlu robi si t這k, kt鏎ego wcale nie powinno tu by. Przyk豉d: ile czasu trzeba sta w godzinach szczytu by wyjecha z Fabrycznej, z Pogodnej lub z Groszka, itp, aby w陰czy si do ruchu na J.P.II. ?..., co si dzieje rano i w godzinach popo逝dniowych na p造tach betonowych do/z Mi璠zylesia ?......
Jest strasznie du穎 ludzi na osiedlu, wi瘯szo嗆 rodzin ma 2-3 samochody - jest ciasno, a do tego jeszcze przewalaj si t璠y setki samochod闚, kt鏎e t璠y tylko przeje盥瘸j. A od tego s drogi g堯wne, a nie nasze d逝go wyczekiwane asfalty (kt鏎e z reszt ju si sypi - patrz J.P II) , lub wyb豉gane z Urz璠u t逝cznie (patrz Zakr皻owa i Rumiankowa) lub p造ty betonowe, kt鏎e przy tak wzmo穎nym ruchu rozje盥瘸j si coraz bardziej i  jedne i drugie pozbawione s chodnik闚, latarni, itd. Po prostu nie s przystosowane do takiego ruchu.
A je郵i chodzi o histori osiedla, to nie musisz mi pisa jak by這, bo dobrze wiem.

pzdr <LuMa>
« Odpowiedz #11 : 10 Czerwiec 2010, 10:10:39 »
Offline Bartek
Lekko zaawansowany
**

Ma豉 ciekawostka: wiecie jakie by造 2 ulice podczas ostatnich ulew kt鏎ymi da這 si dojecha na Jana Paw豉, Fabryczn czy te Diamentow ?

Cieplarniana i w豉郾ie Zakr皻owa
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2010, 12:12:34 zarejestrowanych Bartek » Zapisane
« Odpowiedz #12 : 10 Czerwiec 2010, 13:01:05 »
Offline Atom
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4

Ja jestem za zamknieciem Naszego Osiedla dla obcych.
Osiedle Stara Mi這sna tylko dla Mi這郾ik闚!!
A, tak powa積ie to po zamkni璚iu jednego wjazdu, specjali軼i od skracania drogi znajd inne objazdy a dojdziemy z tym zamykaniem do has豉...j.w.
« Odpowiedz #13 : 10 Czerwiec 2010, 14:02:05 »
Offline LuMa
Lekko zaawansowany
**

Panowie, nie popadajcie od razu w skrajno嗆 z tym zamykaniem osiedla.
Osiedle ma 2 g堯wne wjazdy - obydwa skrzy穎wania z Traktem B. wi璚 gdyby zamkn望 Zakr皻ow to nic by si nie sta這, a nawet skorzysta這by na tym osiedle, bo zmniejszy by si ruch skr鏒owc闚.  I w徠pi, 瞠 b璠zie im si chcia這 szuka innych skr鏒闚, czyli sta w d逝giej kolejce na 鈍iat豉ch, 瞠by skr璚i z Traktu B w J.P.II., bo ju teraz wida, 瞠 nie chc sta i omijaj 鈍iat豉 w豉郾ie przez osiedle.

pzdr <LuMa>
« Odpowiedz #14 : 10 Czerwiec 2010, 21:09:15 »
Offline oLi
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 30

oLi ja Ci obiecam 瞠 nie b璠 je寮zi ulic Zakr皻ow, a Ty nie poruszaj si Fabryczn, gdy mnie denerwuj jak przeje盥瘸 kilka samochod闚 na minut, wnerwia mnie jak rowerzy軼i korzystaj ze 軼ie磬i rowerowej oraz z這szcz mnie piesi kt鏎zy przechodz po chodniku obok mojej posesji.

Fabrykancie Nigdy nie je盥輳 TWOJ Fabryczn, bo je郵i nie jestem mieszka鎍em Fabrycznej, to po co mam tamt璠y je寮zi, skoro mam do tego g堯wne ulice takie jak Trakt Brzeski czy Jana Paw豉 II.

A je郵i chodzi o du篡 ruch na Zakr皻owej i Rumiankowej, to mam pretensje g堯wnie nie do mieszka鎍闚 osiedla, tylko ludzi z innego POWIATU - OTWOCKIEGO (Wi您owna, G鏎aszka, Majdan itd.) (nr rej. WOT).
Tak naprawd to nasz Urz康 wydaje du穎 pieni璠zy na 豉tanie dziur zrobionych przez samochody nie z naszej Dzielnicy!! Gdyby t tras je寮zi造 tylko samochody z osiedla, to te drogi nie niszczy造by si tak szybko, bo ruch by豚y zmniejszony o jakie 60-70 %, bo tyle mniej wi璚ej samochod闚 je盥膨cych Zakr皻ow i Rumiankow ma nr rej. WOT!!!

Pozdrawiam  {oLi}
Strony: [1] 2 3 ... 6 Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!