Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /Sources/Load.php(219) : runtime-created function on line 3
Osiedle Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
19 Kwiecie 2018, 19:07:09

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Osiedle Stara Mi這sna (Moderator: Admin)
| | |-+  Zamkni璚ie ulicy Zakr皻owej (wjazd od Szosy Lubelskiej)
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Ankieta
Pytanie: Czy jeste za zamkni璚iem wjadu na ulic Zakr皻ow od Szosy Lubelskiej?
TAK - 9 (47.4%)
NIE - 7 (36.8%)
Oboj皻ne - 3 (15.8%)
G這s闚 w sumie: 18

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Zamkni璚ie ulicy Zakr皻owej (wjazd od Szosy Lubelskiej)  (Przeczytany 27760 razy)
« Odpowiedz #60 : 15 Wrzesie 2010, 10:10:24 »
Offline neta_2010
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 1

Mieszkam na Osiedlu Stara Mi這sna i te je盥輳 tym skr鏒em , co u豉twia mi przejazd i nie zgadzam si za zamkni璚iem przejazdu. To mo瞠 zamknijmy i moj ulic dla ruchum samochodowego bo te mi to przeszkadza. To czysty snobizm i egoizm !!!!
Jestem absolutnie za zamkni璚iem tej ulicy, a powy窺ze wypowiedzi tylko podnosz mi ci郾ienie. Mieszkam na ul. Rumiankowej i w tzw. godzinach szczytu, zwyczajnie nie da si normalnie wyjecha z w豉snego gara簑. Wczoraj czeka豉m 豉dnych kilka minut, 瞠by w陰czy si do ruchu. Nie wspomn, 瞠 tym, 瞠 okna mojej sypialni wychodz w豉郾ie na ulic i o tym 瞠by spa przy otwartym oknie nie ma wog鏊e mowy, gdy po 4 rano zaczyna si ju ruch.
« Odpowiedz #61 : 15 Wrzesie 2010, 12:12:37 »
Offline Myszka
Pocz徠kuj帷y
*

Dzie Dobry,

Drodzy Pa雟two ten temat porusza豉m kiedy w Urz璠zie m. st. W-wy w dzielincy Weso豉. Niestety ludzie kt鏎zy tam pracuj - wydaj si by nie zainteresowani tym problemem...zapewne do czasu jak wydarzy si jaka tragedia.
Jestem za ograniczeniem ruchu na ul. Zakr皻owej. Je瞠li nie uda si jej zamkn望- z r騜nych przyczyn to na pewno mo積a np: postawi znak - wjazd dla mieszka鎍闚 osiedla, postawi  znak zakaz skr皻u w lewo - dla jad帷ych z Otwocka, lub na ul. Rumiankowej zamontowa progi zwalniaj帷e tzw. ograniczniki. Te wysepki, kt鏎e znajduj si aktualnie na ulicy Rumiankowej - powoduj, 瞠 kierowcy maj niez陰 skocznie samochodow. Cz瘰to nawet nie zwalniaj帷 jad dalej. Przy okazji policja mog豉by cz窷ciej ustawia swoje radary - bo pr璠ko嗆 jak uzyskuj kierowcy jest skandaliczna. Czy nie mo積a przejecha ulic osiedlow - (bo to nie jest lokalna droga) - znacznie wolniej? tak aby inni id帷y, wysiadaj帷y z auta czuli si bezpieczniej?? Czy to takie trudne?
Uwa瘸m, 瞠 sposob闚 na zmniejszenie ruchu jest wiele - trzeba tylko chcie - natomiast  niewielu  mieszka鎍闚 na  ochot porusza t kwesti. My郵, 瞠 samo si zrobi...

Mieszkanka Warszawy
dz. Weso豉 osiedle Stara Mi這sna
« Odpowiedz #62 : 18 Wrzesie 2010, 23:11:21 »
Offline rob64
Pocz徠kuj帷y
*

Jako mieszkaniec przy ul. Rumiankowej jestem w 100% za zamkni璚iem ulicy. Argumenty, kt鏎e przekona造by mnie, 瞠 nie jest to potrzebne to: (1) kontrola pr璠ko軼i pojazd闚 na tej ulicy ZGODNIE Z OBECNYMI OGRANICZENIAMI, kt鏎ej policja i s逝瘺y miejskie nie robi (pojazdy przekraczaj dopuszczalny limit o conajmniej 20-30 km/h), (2) ograniczenie ruchu na ulicy tylko do ruchu lokalnego,(3) cz瘰totliwo嗆 sprz徠ania / zamiatania ulicy tak jak na Jana Paw豉 (z podobnym nat篹eniem ruchu). Poniewa znaj帷 opiesza這嗆 s逝瘺 miejskich, nie b璠zie to nigdy zrealizowane, zamkni璚ie ulicy jest jedynym wyj軼iem.
« Odpowiedz #63 : 19 Wrzesie 2010, 09:09:22 »
Offline Mieszkaniec JPII
Pocz徠kuj帷y
*

Jestem za zamkni璚iem co niekt鏎ych ulic, mam takie same problemy a nawet bardziej uci捫liwe, komunikacja miejska, zaopatrzenie osiedlowych sklepik闚, nie wspominaj帷 o wyje寮zie z posesji + te rowery, motocykle w nocy i wiele innych atrakcji zwi您anych z cywilizacj. Mo瞠 zamiast pisa zbierzemy si razem i wielk pielgrzymk uderzymy w urz璠y mo瞠 co drgnie i uda nam si co zamkn望.
Pa雟two chc zamkn望 Zakr皻ow, ja osobi軼ie zamkn掖 bym wjazd z kilkunastu uliczek osiedlowych w JP II i zlikwidowa komunikacj miejska niech wr鏂i na Trakt Brzeski jak drzewiej bywa這. Nie korzystam z komunikacji miejskiej, doje盥瘸m w豉snym 鈔odkiem lokomocji.
Ps. Co do zamkni璚ia wjazdu z Rumiankowe w JP II mo瞠my si dogada.
« Odpowiedz #64 : 20 Wrzesie 2010, 11:11:56 »
Offline gocha411
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 16

Wi瘯szo嗆 z nas przeprowadzaj帷 si do Starej Mi這snej z innych dzielnic Warszawy oczekiwa豉, 瞠 tu w豉郾ie b璠zie cicho, spokojnie oraz 瞠 powietrze b璠zie znacznie r騜ni這 si od tego warszawskiego. Dyskusja na tym forum powinna by rzeczowa i pozbawiona egoizmu. Przede wszystkim licz si interesy mieszka鎍闚 jako ca這軼i, jednej spo貫czno軼i. Oczywi軼ie pragnienia poszczeg鏊nych os鏏 s r騜ne ale nie o tym rozmawiamy. Chcieliby鄉y aby ulica Zakr皻owa przesta豉 by ulic przelotow dla kierowc闚 je盥膨cych z kierunku Otwocka i Wi您owny. To jest w豉郾ie nasz jedyny cel w tym temacie. Jest to ulica lokalna tak samo jak wi瘯szo嗆 ulic naszej dzielnicy. Posty takie jak ten poprzedni, z ca造m szacunkiem dla pisz帷ego, s zupe軟ie nie na miejscu. Ja np. chcia豉bym 瞠by kierowcy nie parkowali na chodnikach i 軼ie磬ach rowerowych oraz aby przepuszczali pieszych oczekuj帷ych na przej軼iach. Ale mog sobie chcie .
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesie 2010, 11:11:30 zarejestrowanych gocha411 » Zapisane
« Odpowiedz #65 : 20 Wrzesie 2010, 12:12:09 »
Offline LuMa
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 57
P貫: Kobieta

gocha411 - super, rzeczowa wypowied, po prostu podsumowanie tematu.  mo瞠 w ko鎍u dotrze co do niekt鏎ych...

pzdr <LuMa>
« Odpowiedz #66 : 24 Wrzesie 2010, 08:08:26 »
Offline jorgiii
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 3

Jestem na TAK, czyli za zamkni璚iem wjazdu na Rumiankow od strony Otwocka, sam widok rej. WOT podnosi ci郾ienie, skr鏒y sobie robi i WYPRZEDZAJ si na naszej ulicy. S御iedzi, na pocz徠ek spos鏏 jest prosty, parkujmy nie w gara瘸ch ale na ulicy, jak nie da si min望 i poczekaj na przejazd z 20 minut to im si odwidzi je盥瞠nie nasz ulic. Nie chodzi o snobizm tylko faktycznie przesadzaj z pr璠ko軼i i zrobi這 si tu NIEBEZPIECZNIE. Urz璠asy b璠 robi sobie reklam blokuj帷 wjazd od strony Otwocka dopiero jak co si stanie, NIKOMU NIE 玆CZ 危IERCI DZIECKA czy innego cz這nka rodziny ale do tego to zmierza....
« Odpowiedz #67 : 24 Wrzesie 2010, 08:08:00 »
Offline jorgiii
Pocz徠kuj帷y
*

Jestem za zamkni璚iem co niekt鏎ych ulic, mam takie same problemy a nawet bardziej uci捫liwe, komunikacja miejska, zaopatrzenie osiedlowych sklepik闚, nie wspominaj帷 o wyje寮zie z posesji + te rowery, motocykle w nocy i wiele innych atrakcji zwi您anych z cywilizacj. Mo瞠 zamiast pisa zbierzemy si razem i wielk pielgrzymk uderzymy w urz璠y mo瞠 co drgnie i uda nam si co zamkn望.
Pa雟two chc zamkn望 Zakr皻ow, ja osobi軼ie zamkn掖 bym wjazd z kilkunastu uliczek osiedlowych w JP II i zlikwidowa komunikacj miejska niech wr鏂i na Trakt Brzeski jak drzewiej bywa這. Nie korzystam z komunikacji miejskiej, doje盥瘸m w豉snym 鈔odkiem lokomocji.
Ps. Co do zamkni璚ia wjazdu z Rumiankowe w JP II mo瞠my si dogada.

Kole zmys造 postrada, zlikwidowa sklepy, komunikacj miejsk bo misiek ma samoch鏚, tyle czekali鄉y na to, 瞠by nasze dzieci do szk馧 mia造 czym doje盥瘸, a pacan chce si dogadywa co do wjazdu na JP z rumiankowej??? pozamyka wszystkie ulice, motocyklist闚 i rowerzyst闚 pozabija bo taki ma humor??? Na wioche mieszka, a nie tu, z krowami :-) Do dzi wspominam zagarni皻e tereny przed szeregowcami na JP za czas闚 p造t betonowych, wielkie kamienie, szlabany 瞠by nie da這 si przej嗆, dobrze, 瞠 ju to zlikwidowali. Niestety nie da si zabroni umys這wo chorym na wypowiadanie si na forum... TU CHODZI O RUMIANKOW, O FAKT, 浩 NIE CHCEMY NA NIEJ BUS紟 Z LUBLINA I PRZEJEZDNYCH WOT, CHCEMY NIE PATRZE Z NIEPOKOJEM W OKNO CZY DZIECKO DOTARΜ NA DRUG STRON ULICY SZCZ呇LIWIE. No to tyle, si zdenerwowa貫m...
« Odpowiedz #68 : 24 Wrzesie 2010, 16:04:50 »
Offline dzohar1
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 93

mieszkam w St.Milosnej od 30 lat i pamietam czasy gdy Zakretowa i Rumiankowa nie byly prawie wogole zabudowane,droga juz istniala i nikomu to nie wadzilo.Codziennie rano wioze swoja zone do pracy w Wiazownie a potem sam jade do pracy do Warszawy i kozystam z tego skrutu,dla mnie osobiscie to powinniscie sie leczyc na glowe  !!! TEZ MOGE MIEC DO WAS ZAL ZA TO ,ZE WYCIELI KAWAL LASU ZEBYSCIE MIELI GDZIE MIESZKAC !!!
« Odpowiedz #69 : 24 Wrzesie 2010, 17:05:54 »
Offline jorgiii
Pocz徠kuj帷y
*

mieszkam w St.Milosnej od 30 lat i pamietam czasy gdy Zakretowa i Rumiankowa nie byly prawie wogole zabudowane,droga juz istniala i nikomu to nie wadzilo.Codziennie rano wioze swoja zone do pracy w Wiazownie a potem sam jade do pracy do Warszawy i kozystam z tego skrutu,dla mnie osobiscie to powinniscie sie leczyc na glowe  !!! TEZ MOGE MIEC DO WAS ZAL ZA TO ,ZE WYCIELI KAWAL LASU ZEBYSCIE MIELI GDZIE MIESZKAC !!!
Jak taki m康ru jeste, to czemu nie wiesz 瞠 Rumoiankowa tak lak Macierzanki to by造 tereny prywatne. Rumiankow wykupiono, je寮zi貫 po prywatnych terenach, halo, 篡jesz jeszcze?Co? Jak tyle tu mieszkasz to KOMUCHEM jeste, nie kojarzysz blokady na 軼ieki komuchu by造?
« Odpowiedz #70 : 24 Wrzesie 2010, 18:06:14 »
Offline dzohar1
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 93

jak jestes taki odwazny to moze sie spotkamy  kozaku wytlumacze ci pajacu kto to jest komuch!
« Odpowiedz #71 : 25 Wrzesie 2010, 00:12:23 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 172
P貫: M篹czyzna

Witam,

Panowie dzohar1 oraz jorgiii uprzejma pro軸a o zachowanie spokoju.

Z g鏎y dzi瘯uj.

Pozdr.
Admin

Pami皻aj ten adres:  http://www.staramilosna.waw.pl
ps. je郵i chcesz si ze mn skontaktowa to albo zarejestruj si na forum i wy郵ij PW lub czekam na email pod adresem poczta [at] staramilosna.waw.pl
« Odpowiedz #72 : 25 Wrzesie 2010, 16:04:02 »
Offline LuMa
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 57
P貫: Kobieta

Do wszystkich - jakby kto nie wiedzia, to ca造 fragment Rumiankowej (nieasfaltowy) to jest dzia趾a prywatna, nie drogowa, oficjalnie nie ma tu 瘸dnej drogi. Tak naprawd, w豉軼iciel m鏬豚y j zamkn望 lub postawi szlabany i pobiera op豉t za przejazd. Jak si wkurzy, to tak mo瞠 zrobi. Bo jakim prawem tysi帷e obcych samochod闚 je寮zi przez jego dzia趾. A wtedy mieszka鎍y Zakr皻owej zostaliby odci璚i od osiedla, a inni te na tym strac. Wi璚 musimy czym pr璠zej pozby si skr鏒owc闚, zanim w豉軼icielowi co do g這wy przyjdzie.

mieszkam w St.Milosnej od 30 lat i pamietam czasy gdy Zakretowa i Rumiankowa nie byly prawie wogole zabudowane,droga juz istniala i nikomu to nie wadzilo.
  por闚nywanie czas闚 gdy samochod闚 by這 bardzo niewiele do dzisiaj kiedy samochod闚 s tysi帷e jest ca趾owicie bezsensowne. Zakr皻owa by豉 zawsze zabudowana. Mieszkaj tam jedni z najstarszych mieszka鎍闚 osiedla. Wtedy z Zakr皻owej i Rumiankowej korzystali g堯wnie tylko oni. I dalej korzystaj, bo teraz nie spos鏏 jest wyjecha z Zakr皻owej w stron Wawy - trzeba sta i sta.

TEZ MOGE MIEC DO WAS ZAL ZA TO ,ZE WYCIELI KAWAL LASU ZEBYSCIE MIELI GDZIE MIESZKAC !!
Tak na marginiesie, to nie poruszaj tego tematu, bo winnych jest na osiedlu ca貫 mn鏀two. Cz這wiek przyje盥瘸 z miasta, aby mie ziele, drzewa, a karczuje ca造 las na swojej nowej dzia販e by postawi dom ! - polskie my郵enie - chc mie drzewa, ale obok, poza granic ogrodzenia. Jak urz璠nicy mog pozwala na takie karczowanie....
A mi這 si patrzy na takie dzia趾i, gdzie dom jest wtopiony w drzewa, gdzie wycina si niezb璠ne minimum, a reszt pozostawia.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesie 2010, 09:09:43 zarejestrowanych LuMa » Zapisane

pzdr <LuMa>
« Odpowiedz #73 : 12 Listopad 2010, 11:11:41 »
Offline aninxx
Pocz徠kuj帷y
*

Napewno nie ! Ludzie TA ULICA JEST POTRZEBNA!!!!
« Odpowiedz #74 : 19 Maj 2014, 06:06:08 »
Offline kacper234
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4

Witam Wszystkich ,

Mieszkamy w rejonie ulicy Rumiankowej od paru miesi璚y i tak jak wielu innym przeszkadza  nam bardzo du瞠 nat篹enie ruchu .Czy naprawd nic si nie da zrobi ? Mo瞠 warto powr鏂i do tematu i sprobowa powalczy .
Czekam na kontakt w tej sprawie .
pozdrawiam

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!