Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
20 Stycze 2018, 11:11:36

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Pod Sosnami (Moderator: Admin)
| | |-+  Wiadomo軼i S御iedzkie Stara Mi這sna
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Wiadomo軼i S御iedzkie Stara Mi這sna  (Przeczytany 6943 razy)
« : 16 Sierpie 2010, 17:05:18 »
Offline wolontariusz
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 63

Wiadomo軼i S御iedzkie Stara Mi這sna

Dzie dobry zwracam si do Pa雟twa z uprzejmym zapytaniem czy na Pa雟twa Osiedlu Klatkach Blokach 篡czycie sobie Pa雟two aby pojawia豉 si nasza osiedlowa gazetka Wiadomo軼i S御iedzkie Stara Mi這sna. Kilkukrotnie pr鏏owa貫m dostarczy Pa雟twu gazetk niestety prawie dos這wnie musia貫m przeskakiwa przez p這t bo ochrona wyzywa豉 mnie do najgorszych i grozi豉 paralizatorem itp. Czy macie Pa雟two pomys jak to rozwi您a, Wojtek Cz這nek Stowarzyszenia S御iedzkiego Stara Mi這sna
« Odpowiedz #1 : 25 Sierpie 2010, 11:11:49 »
Offline m...
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 16

Ja 鄉ia這 mog napisa, 瞠 wyra瘸m na to zgod...Warto by by這 zwr鏂i si z tym do Wsp鏊noty Mieszkaniowej...Pani Marzena Szulim... i zapyta jak obej嗆 sprawnie ochron Mrugni璚ie. W sumie ich praca polega na blokowaniu wej軼ia "obcych". Zawsze mo積a Pan闚 z ochrony poprosi, by na klatkach zostawili gazetki Mrugni璚ie...U鄉iech 豉dny na nich dzia豉 U鄉iech
« Odpowiedz #2 : 02 Wrzesie 2010, 21:09:36 »
Offline qbaaa
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 19

ja te jestem za U鄉iech
« Odpowiedz #3 : 31 Pa寮ziernik 2010, 21:09:54 »
Offline ADZIEK72
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 9
P貫: M篹czyzna

Je瞠li chodzi o wej軼ie na teren osiedla to troch kolega przesadza. Z pewno軼i ochrona z paralizatorami nikogo nie gania. Dostarczanie gazetki mo積a rozwi您a na kilka prostych sposob闚. Poprosi ochron o zezwolenie wej軼ia na teren osiedla, dogada si z listonoszem, dostarcza gazetk bezpo鈔ednio do skrzynek pocztowych nie zostawiaj帷  ich na klatkach schodowych. Pozdrawiam.
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!