Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
22 Sierpie 2017, 01:01:23

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Osiedle Stara Mi這sna (Moderator: Admin)
| | |-+  Nowe forum serwisu www.staramilosna.waw.pl
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] 2 Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Nowe forum serwisu www.staramilosna.waw.pl  (Przeczytany 9918 razy)
« : 17 Wrzesie 2006, 21:09:00 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 172
P貫: M篹czyzna

Szanowni Użytkownicy!

Z uwagi na to, że nasze dotychczasowe forum cieszy się dużą popularnością, z czego i ja się cieszę oraz z uwagi na przestarzałość i mnóstwo błędów technicznych starego forum, zdecydowałem się (a nie było to łatwe) na uruchomienie nowego, bardziej zaawansowanego technicznie i wyposażonego w wiele ciekawych opcji, o które już dawno mnie prosiliście. Jakie to opcje Mrugni璚ie sami zobaczcie rejestrując się U鄉iech
Wiem, że poprzednie forum ma już swój klimat Mrugni璚ie i historię nie mniej jednak musimy pozostawić je tak jak jest i zacząć korzystanie z nowego. Ja ze swojej strony będę się starał, aby wszystkie dotychczasowe posty zostały przeniesione do nowego forum, dlatego też proszę Was o rejestrację z tymi samymi danymi (Nickami). Oczywiście to jakiś czas potrwa ale mam nadzieję, że się uda :-) Dodam na koniec, że teraz do wysyłanych postów można łatwo dołączyć zdjęcia U鄉iech a wiem, że wcześniej były z tym problemym w starym forum Mrugni璚ie

W razie pytań pozostaje do dyspozycji.

Pozdrawiam wszystkich,
Administrator
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesie 2006, 10:10:50 zarejestrowanych Admin » Zapisane

Pami皻aj ten adres:  http://www.staramilosna.waw.pl
ps. je郵i chcesz si ze mn skontaktowa to albo zarejestruj si na forum i wy郵ij PW lub czekam na email pod adresem poczta [at] staramilosna.waw.pl
« Odpowiedz #1 : 19 Wrzesie 2006, 08:08:34 »
Offline Janusz
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 292

Mrugni璚ie
witam, ca趾iem . ca趾iem bdb, nareszcie  prawdziwe forum.
a i galeria foto by si przyda豉 zmiana, na ciekawsze rozwi您anie, bardziej czyteln.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesie 2006, 08:08:54 zarejestrowanych janusz » Zapisane
« Odpowiedz #2 : 19 Wrzesie 2006, 08:08:04 »
Offline kunia86
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2
moje 篡cie!!!
P貫: Kobieta

Witam...
A mi si nie podoba...szaro...ponuro...ju wola豉m tamt szate graficzn, no ale to tylko formu U鄉iech najwa積iejsze co si tu pisze U鄉iech  Du篡 u鄉iech

pozdrawiam!!!
« Odpowiedz #3 : 19 Wrzesie 2006, 09:09:15 »
Offline kunia86
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2
moje 篡cie!!!

aaa! zapomnia豉m si zapyta...a co z naszymi poprzednimi wpisami??? nie mamy ju do nich dost瘼u? Ja wesz豉m na to forum poprzez odsy豉cz na stronie naszego staro-mi這郾ia雟kiego serwisu internetowego...wi璚 gdzie nalerzy klikn望 by zobaczy stare forum??? odnale潭 w histrorii???

pozdrawiam!!!
« Odpowiedz #4 : 19 Wrzesie 2006, 09:09:21 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany

Witam...
A mi si nie podoba...szaro...ponuro...ju wola豉m tamt szate graficzn, no ale to tylko formu U鄉iech najwa積iejsze co si tu pisze U鄉iech  Du篡 u鄉iech

Narazie tak musi by ;-) ale postaram si aby szata byla bardziej 篡wsza i ciekawsza, najwa積iejsze 瞠by ju korzysta z tego forum.

Pozdr
Admin

ps. je郵i chcesz si ze mn skontaktowa to albo zarejestruj si na forum i wy郵ij PW lub czekam na email pod adresem poczta [at] staramilosna.waw.pl
« Odpowiedz #5 : 19 Wrzesie 2006, 09:09:52 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany

Mrugni璚ie
a i galeria foto by si przyda豉 zmiana, na ciekawsze rozwi您anie, bardziej czyteln.

Panie Januszu galerie przeniose na forum gdzie b璠zie to oddzielny dzia z poszczeg鏊nymi tematami ale ju teraz mo瞠cie sami do swoich post闚 do陰cza zdj璚ia.
Czy takie rozwi您anie by這by akceptowalne U鄉iech czy ewentualnie mia豉by by to oddzielna galeria profesjonalana z wieloma opcjami? Mrugni璚ie

pozdr.

« Odpowiedz #6 : 19 Wrzesie 2006, 09:09:53 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany

aaa! zapomnia豉m si zapyta...a co z naszymi poprzednimi wpisami??? nie mamy ju do nich dost瘼u? Ja wesz豉m na to forum poprzez odsy豉cz na stronie naszego staro-mi這郾ia雟kiego serwisu internetowego...wi璚 gdzie nalerzy klikn望 by zobaczy stare forum??? odnale潭 w histrorii???

B璠e si stara przenie嗆 poprzednie posty do tego forum. Je郵i nie wyjdzie mi to samemu zlece to komu U鄉iech Je郵i chodzi o stare forum to dost瘼ne jest ca造 czas pod adresem http://www.staramilosna.waw.pl/forum/

pzdr

« Odpowiedz #7 : 19 Wrzesie 2006, 11:11:03 »
Offline Janusz
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 292

Mrugni璚ie

Panie Januszu galerie przeniose na forum gdzie b璠zie to oddzielny dzia z poszczeg鏊nymi tematami ale ju teraz mo瞠cie sami do swoich post闚 do陰cza zdj璚ia.
Czy takie rozwi您anie by這by akceptowalne U鄉iech czy ewentualnie mia豉by by to oddzielna galeria profesjonalana z wieloma opcjami? Mrugni璚ie

pozdr.
Witam, mamy bardzo 豉dne osiedle. Bardzo 豉dne otoczenie, lasy. My郵, 瞠 jest wiele os鏏, kt鏎e ch皻nie by wstawiali fotografie, z naszego osiedla, fotografie z ogrod闚, a mo瞠 i s fotograficy zawodowi, co by pomogli amatorom w warsztacie tw鏎czym, wymiana uwag, pomoc techniczna. My郵, 瞠 poprzez fotografie 鈍ietnie b璠ziemy reklamowa nasze miejsce zamieszkania.
« Odpowiedz #8 : 19 Wrzesie 2006, 16:04:40 »
Offline Majki
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 176

Du篡 u鄉iech Brawo mi si bardzo podoba

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #9 : 19 Wrzesie 2006, 18:06:51 »
Offline Stary Mi這郾ik
Senior
Wiadomo軼i: 357

Nie bez pewnych k這pot闚 (dzi瘯uj Adminowi za pomoc U鄉iech) uda這 mi si zarejestrowa i pospieszy z podzi瘯owaniem za nowy look. Poprzednie forum nie by這 z貫, ale troch ju si opatrzy這 i mia這 swoje fochy  Mrugni璚ie. A ponadto spamerzy b璠 mieli baaaardzo utrudniony dost瘼.
Nowa sk鏎a forum podoba mi si, widz wiele nowych mo磧iwo軼i, kt鏎ych trzeba b璠zie si pouczy...  Z這嗆
Pozdrawiam wszystkich S御iad闚 i 篡cz mi貫go forumowania  Mrugni璚ie
Stary Mi這郾ik

Pozdrawiam Stary Mi這郾ik
« Odpowiedz #10 : 19 Wrzesie 2006, 19:07:54 »
Offline Majki
Zaawansowany

Witam...
Mo積a sobie porze嬌i w ustawieniach wygl康u i ju nie jest szaro Mrugni璚ie

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #11 : 20 Wrzesie 2006, 16:04:19 »
Offline oLi
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 30

Witam. Na razie nie mog si przyzwyczai do nowego forum. Jak wczoraj pierwszy raz je zobaczy豉m, to my郵a豉m, 瞠 pomyli豉m stron...   Chichot

Pozdrawiam  {oLi}
« Odpowiedz #12 : 02 Pa寮ziernik 2006, 10:10:05 »
Offline Majki
Zaawansowany

Proponuj te wszystkie w徠ki z numerami telefon闚 itd podwiesi

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #13 : 02 Pa寮ziernik 2006, 21:09:31 »
Offline Admin
Administrator
Zaawansowany

Podwiesi ale gdzie i co Mrugni璚ie ?

« Odpowiedz #14 : 03 Pa寮ziernik 2006, 07:07:49 »
Offline Majki
Zaawansowany

Podwiesi ale gdzie i co Mrugni璚ie ?
No dobra przyklei U鄉iech

Pozdrawiam Majki
Strony: [1] 2 Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!