Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
22 Listopad 2017, 11:11:16

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Po godzinach... (Moderator: Admin)
| | |-+  Jaki tablet kupi
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Jaki tablet kupi  (Przeczytany 4031 razy)
« : 07 Sierpie 2014, 08:08:15 »
Offline erwin
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2

Chcia豚ym kupi sobie tablet. Cz瘰to je盥輳 autobusem lub poci庵iem i z tabletem na pewno czas szybko by min掖. Zale篡 mi przede wszystkim na dobrym LCD, tak 瞠by komfortowo ogl康a filmy w dobrej jako軼i. Jaki sprz皻 mo瞠cie poleci? Pod uwag bior kilka modeli z tego sklepu http://www.mediamarkt.pl/komputery-i-tablety_tablety
W pierwszej kolejno軼i my郵a貫m nad Samsungiem Galaxy Note 10.1 - ma wysok rozdzielczo嗆 i dobry procesor. Widzia貫m go niedawno w sklepie i obraz jest naprawd 鈍ietny. A co jeszcze warto bra pod uwag? Oczywi軼ie z ekranem minimum 10 cali.
« Odpowiedz #1 : 28 Sierpie 2014, 10:10:01 »
Offline stosowny80
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4
P貫: M篹czyzna

hmm... moge poleci Ci tablet z firmy Lenovo Yoga, nie wiem czy o nim s造sza貫 tutaj link
http://www.phonearena.com/phones/Lenovo-Yoga-Tablet-8_id8205

jest te wersja 10 cali. A dlaczego nadal si do podr騜y? jak zobaczysz ma ta wyci庵an podk豉dk, a wi璚 mo瞠 oprze tablet na kolanach i mie dobre k徠y widzenia i nie musisz przez ca造 czas trzyma tabletu w r瘯ach, no a po czasie r瘯a boli.
2 plus to czas trzymania baterii a 18 godzin, 瘸den tablet tyle nie trzyma. Tylko wersja 2 czyli yoga 10+hd jest lepsza, ma lepszy ekran i wi璚ej ramu. cena 1 wersja ok 1 ty, 2 wersja ok 1,5 tylko z tego co wiem nie ma jeszcze w PL jest w DE
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpie 2014, 10:10:37 zarejestrowanych stosowny80 » Zapisane
« Odpowiedz #2 : 21 Stycze 2015, 16:04:54 »
Offline zemanek30
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 3

:)Witam serdecznie. Pewnie ju kupiony.......... Zawstydzony

Nie warto kupowa tani tablet..................

« Odpowiedz #3 : 05 Kwiecie 2015, 16:04:56 »
Offline poziomka
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 5
P貫: Kobieta

a co s康zicie w tabletach apple?
ja  w豉郾ie si zastanawiam nad tym, jaki tablet najlepiej kupi, 瞠by s逝篡. Nigdy nie mia豉m jeszcze, wi璚 prosze o jakies rady U鄉iech

bo w g鏎ach jest wszystko co kocham
« Odpowiedz #4 : 10 Czerwiec 2015, 23:11:28 »
Offline marekwwa
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 8

Witam. A polecacie jaki tablet ale z ekranem 7 max 8 cali. Chce synowi kupi typowo do zabawy jaki niedrogi, 瞠by dzia豉造 gry takie jak angry birds, albo taki ziemniaczek pou. Nie ukrywam 瞠 w gre wchodzi cena, bo maluchowi sie pewnie szybko znudzi. Pozdro Mrugni璚ie

« Odpowiedz #5 : 28 Czerwiec 2015, 23:11:29 »
Offline gefka
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 3

Lenovo Yoga...u mnie wytrzyma tydzie. Dobrze, 瞠 by這 wykupione ubezpieczenie U鄉iech
« Odpowiedz #6 : 03 Luty 2016, 13:01:17 »
Offline 99urbaniak
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 1

ja tam bardziej polecam te tablety od microsoftu, to w sumie hybyrda jest: SURFACE, czy jako tak si nazywa, tablet jest bardzo wydajny, lekki i idealny do podr騜y
« Odpowiedz #7 : 17 Marzec 2016, 12:12:54 »
Offline katherinaC
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4
P貫: Kobieta

Jak tablet to polecam Tablet Yoga pro 3, 鈍ietny sprz皻 U鄉iech
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!