Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /Sources/Load.php(219) : runtime-created function on line 3
Osiedle Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
19 Kwiecie 2018, 19:07:23

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Osiedle Stara Mi這sna (Moderator: Admin)
| | |-+  Przedszkole-興obek-klub malucha Stara Mi這sna Weso豉
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Przedszkole-興obek-klub malucha Stara Mi這sna Weso豉  (Przeczytany 2177 razy)
Offline chania83
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4

Witam serdecznie.. w zwi您ku z tym, 瞠 nie znalaz豉m 瘸dnych w miar aktualnych informacji na temat obecnie funkcjonuj帷ych w okolicy przedszkoli-興obk闚 postanowi豉m za這篡 nowy w徠ek.. Je瞠li co przeoczy豉m b璠 wdzi璚zna za przekierowanie mnie we w豉軼iwe miejsce

A na t chwil b璠 wdzi璚zna za ka盥e s這wo - informacj, kt鏎e miejsca polecacie?? Moja c鏎ka ma prawie 2,5 roku..chcia豉bym zapisa j gdzie.. chocia na par godzin dziennie, 瞠by mia豉 kontakt z r闚ie郾ikami i jako sensownie zorganizowany czas.. B璠 wdzi璚zna za ka盥 informacj nt. przedszkoli czy 興obk闚 do kt鏎ych ucz瘰zczaj Wasze Maluszki..

Na chwil obecn znam trzy.. Kubu przy Je寮zieckiej.. Jacek i Agatka oraz Limonka mo瞠 kto si wypowie w temacie..

Z g鏎y dzi瘯i za ka盥 opini i wskazanie nowego miejsca.. najlepiej w SM
« Odpowiedz #1 : 08 Stycze 2015, 19:07:03 »
Offline zibi1971
Lekko zaawansowany
**
Wiadomo軼i: 56

Moja c鏎ka od listopada ucz瘰zcza do tego przedszkola
https://www.facebook.com/pages/Przedszkole-Le%C5%9Bne-Skrzaty/1439098899678266?sk=photos_stream&ref=page_internal
https://www.facebook.com/pages/Przedszkole-Le%C5%9Bne-Skrzaty/1439098899678266?sk=photos_stream&ref=page_internal
c鏎ka jest zadowolona i rodzice te.
« Odpowiedz #2 : 09 Stycze 2015, 10:10:55 »
Offline chania83
Pocz徠kuj帷y
*

Bardzo dzi瘯uj.. Mo瞠 jeszcze kto ma jakie uwagi???
« Odpowiedz #3 : 04 Marzec 2015, 08:08:08 »
Offline ewela85
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 12

Witam, ja zdecydowa豉m si na pos豉nie dziecka do przedszko豉 鄴速a kaczuszka, czy orinetowa豉 si Pani jak wygl康a sytuacja w tym przedszkolu?
Moja c鏎cia we wrze郾iu do陰czy do grupy 3 latk闚?
Czy kto mo瞠 co powiedzie o tym przedszkolu?
« Odpowiedz #4 : 05 Marzec 2015, 11:11:21 »
Offline michrom
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 27

U nas c鏎ka chodzi go grupy 興obkowej w Children's Academy na Cieplarnianej - z貫go s這wa powiedzie nie mog, opieka jest na w豉軼iwym poziomie, infrastruktura dobra, posi趾i urozmaicone - wszystko to ma swoj cen...
« Odpowiedz #5 : 26 Marzec 2015, 09:09:05 »
Offline chania83
Pocz徠kuj帷y
*

Co do 鄴速ej kaczuszki to nie.. nie dotar豉m do tego..
Zdecydowa豉m si w ko鎍u na przedszkole Jacek i Agatka przy urzedzie dzielnicy (www.jacek-agatka.pl) i jestem baardzo zadowolona. Jest tam duzo zajec zdrowa kuchnia mi貫 i opiekuncze Panie bardzo konkretna W豉scicielka i kompetentna Pani Dyrektor.. do tego opieka psychologa logopedy a nawet pediatry - neurologa.. ca這dzienny monitoring.. Moja Corka bardzo chetnie tam chodzi choc szczerze mowiac bardzo sie obawialam jej fochow i histerii.
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!