Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /Sources/Load.php(219) : runtime-created function on line 3
Osiedle Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
19 Kwiecie 2018, 19:07:53

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Osiedle Stara Mi這sna (Moderator: Admin)
| | |-+  Dzieci poni瞠j 2 roku w Starej Mi這snej
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Dzieci poni瞠j 2 roku w Starej Mi這snej  (Przeczytany 3294 razy)
« : 13 Kwiecie 2015, 13:01:44 »
Offline AniaS
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4

Witam
Miesi帷 temu przeprowidzili鄉y si do Starej Mi這snej i by豉bym wdzi璚zna za par informacji od "zadomowionych" i ju mieszka鎍闚 posiadaj帷ych dzieci.
Poszukuje od jakiego czasu zaj耩 na kt鏎e mog豉bym chodzi z synem kt鏎y nie chodzi do 興obka. Co w stylu godzinnych lub dwu zaj耩 rozwojowych/ gordonek itp. Wiem 瞠 jest co w ODT Pogodna ale niestety od 2,5 roku. No i tu og鏊nie czy mo瞠cie podpowiedzie co mo積a w okolicy z takim brzd帷em robi opr鏂z wyj嗆 na plac zabaw aby m鏬 spotka inne dzieci. Czy s jakie kawiarnie dla mam z dzie熤i? Je郵i nie SM to mo瞠 by Sulej闚ek Wawer..cokolwiek aby nie by這 konieczno軼i je盥瞠nia do centrum.

Drugie pytanie mam do rodzic闚 dzieci kt鏎e chodzi do Montessori House na Jana Paw豉 lub wszystkich innych znaj帷ych plac闚k. Jakie jest Wasze zdanie. Cie磬o o nich co znale潭 i obawiam si czy Montessori maj tylko w nazwie Smutny
Z g鏎y dzi瘯uj wszystkim za odpwied
Pozdrawiam
Anka
« Odpowiedz #1 : 15 Kwiecie 2015, 14:02:58 »
Offline AniaS
Pocz徠kuj帷y
*

Czy naprawde nie ma tu nikogo kto moglby nam pomoc.  Co?

uote author=AniaS link=topic=3035.msg8631#msg8631 date=1428926384]
Witam
Miesi帷 temu przeprowidzili鄉y si do Starej Mi這snej i by豉bym wdzi璚zna za par informacji od "zadomowionych" i ju mieszka鎍闚 posiadaj帷ych dzieci.
Poszukuje od jakiego czasu zaj耩 na kt鏎e mog豉bym chodzi z synem kt鏎y nie chodzi do 興obka. Co w stylu godzinnych lub dwu zaj耩 rozwojowych/ gordonek itp. Wiem 瞠 jest co w ODT Pogodna ale niestety od 2,5 roku. No i tu og鏊nie czy mo瞠cie podpowiedzie co mo積a w okolicy z takim brzd帷em robi opr鏂z wyj嗆 na plac zabaw aby m鏬 spotka inne dzieci. Czy s jakie kawiarnie dla mam z dzie熤i? Je郵i nie SM to mo瞠 by Sulej闚ek Wawer..cokolwiek aby nie by這 konieczno軼i je盥瞠nia do centrum.

Drugie pytanie mam do rodzic闚 dzieci kt鏎e chodzi do Montessori House na Jana Paw豉 lub wszystkich innych znaj帷ych plac闚k. Jakie jest Wasze zdanie. Cie磬o o nich co znale潭 i obawiam si czy Montessori maj tylko w nazwie Smutny
Z g鏎y dzi瘯uj wszystkim za odpwied
Pozdrawiam
Anka
[/quote]
« Odpowiedz #2 : 29 Kwiecie 2015, 14:02:36 »
Offline kasia.007
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 42

Witaj w Starej Mi這snej

mam synka w podobnym wieku i te szuka豉m swego czasu i oto co znalaz豉m :

http://okw.yolasite.com/wesola-sekcje.php

Pewnie tylko narazie wchodzi這by w gr : MUZYCZNY RELAKS, ale mo瞠 co jeszcze

Je郵i znajdziesz jeszcze co fajnego znajdziesz to pode郵ij.

Pozdrowienia
« Odpowiedz #3 : 09 Czerwiec 2015, 23:11:50 »
Offline AniaS
Pocz徠kuj帷y
*

Hej Kasiu niestety nic wi璚ej nie znalaz豉m. M鎩 synek chodzi chwile na te zajecia niestety jest jednak za ma造 bo wszystko co proponuj zaczyna si i od ok 2.5 roku i wyra幡ie odstawal.
Najbli瞠j jest chyba " w trakcie" na Wawrze. Tam maj nasze ulubione Gordonki mi璠zy innymi. Niestety troch trzeba dojecha ok 15 min autem w jedna stron.
Pozdrawiam Ania
« Odpowiedz #4 : 10 Czerwiec 2015, 10:10:50 »
Offline kasia.007
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 42

Ania,

Znalaz豉m jeszcze KLUB MALUCHA u nas w Starej Mi這snej, jeszcze nie pr鏏owa豉m mamy plany mo瞠 w przysz造m tygodniu, ale podaje namiary jak przetestujesz daj zna, wygl康a naprawd fajnie :

http://www.klubik.com.pl/
« Odpowiedz #5 : 10 Czerwiec 2015, 23:11:23 »
Offline marekwwa
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 8

Witaj. Nasz synek jest zapisany do klubu malucha. Do 興obk闚 nie mam zaufania, dziecko tylko chorowa這, a czasami no nie da rady i trzeba malucha gdzie podrzuci. Opieka wporz康ku, ja jestem zadowolony Pozdrawiam

« Odpowiedz #6 : 01 Sierpie 2015, 16:04:46 »
Offline AniaS
Pocz徠kuj帷y
*

Kasiu poszperalam i znalaz豉m jeszcze zaj璚ia w budynki przedszkola w weso貫j na ul. Wsp鏊nej 35. Maj gordonki i jeszcze par innych zaj耩 dla takich maluch闚.  Chyba pozostaje nam je寮zi.  Jch o ten klubik to ja wci捫 si zastanawiam..troch 鈔ednio kadra mnie przekonuje mimo 瞠 mam ich za p這tem prawie. 
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!