Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /Sources/Load.php(219) : runtime-created function on line 3
Osiedle Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
20 Kwiecie 2018, 03:03:00

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Pod Sosnami (Moderator: Admin)
| | |-+  Witajcie Pod Sosnami
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] 2 Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: Witajcie Pod Sosnami  (Przeczytany 10293 razy)
« : 18 Kwiecie 2007, 11:11:25 »
Offline korda
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 17

Witam wszystkich, kt鏎zy mieszkaj lub dopiero b璠 (tak jak ja) na nowym osiedlu..

Na forum http://www.podsosnami.fora.pl/index.php przeczyta豉m posty ze stycznia oraz wcze郾iejsze, gdzie pisali軼ie o licznych problemach z firm Konstans, z brakiem reakcji na r騜ne usterki itd. Napiszcie, na co powinni zwraca uwag NOWI  , ci kt鏎zy (tak jak ja) patrz na razie na osiedle przez r騜owe okulary i nie mog sie doczeka, kiedy si wprowadz. Czy sygnalizowane wtedy problemy zosta造 ju rozwi您ane??? 

Czy do Was r闚nie dotar造 informacje o tym, co powstanie po drugiej stronie ul Je寮zieckiej oraz na terenie ma貫go lasku pomi璠zy osiedlem a poczt?? W gazetce lokalnej stoi, 瞠 na przeciwko osiedla b璠zie szko豉 podstawowa a w lasku przedszkole, czy kto wie mo瞠 co wi璚ej na ten temat?Co?  Co?

Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy 
« Odpowiedz #1 : 18 Kwiecie 2007, 12:12:04 »
Offline Majki
Zaawansowany
Wiadomo軼i: 176
P貫: M篹czyzna

Witam, s御iadk. Na temat rozbudowy s造sza貫m co, ale 瘸dne konkrety.
Najgorsze jest to 瞠 mamy mie sklep przy sz鏀tym budynku Smutny, o kt鏎ym nikt wcze郾iej nie wspomina

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #2 : 18 Kwiecie 2007, 13:01:56 »
Offline korda
Pocz徠kuj帷y
*

Witaj Majki,
o sklepie s造sza豉m ju ponad p馧 roku temu podpisuj帷 w Mi雟ku aneks do umowy, z tym, 瞠 wtedy nie by這 jeszcze konkretnie wiadomo, jakie sklepy, czy jeden du篡 itp. Z tego co wiem teraz, w budynku b璠zie si mie軼i jeden wi瘯szy sklep spo篡wczy, opr鏂z tego galeria z innymi mniejszymi typu cukiernia, piekarnia, kwiaciarnia itp.
Co najgorsze, o powstaniu tego sklepu podobno nie byli poinformowani kupuj帷y mieszkania w 6 bloku. Dla mnie to skandal. Nie do嗆, 瞠 du瞠 samochody musz dowozi towar (ha豉s, ruch), to jeszcze widok zamiast na las na mur... . Z drugiej strony z pewno軼i b璠zie to niejaka wygoda dla mieszka鎍闚 osiedla - blisko rano po bu貫czki 
Pozdrawiam
« Odpowiedz #3 : 18 Kwiecie 2007, 21:09:23 »
Offline Majki
Zaawansowany

Tak jak piszesz dla nasz wygoda , ale dla mieszka鎍闚 budynku przy sklepie masakra
Samochody dostawcze ch這dnie itd. Smutny

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #4 : 20 Kwiecie 2007, 22:10:06 »
Offline sylwia
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 4

Witam serdecznie sasiadow, ja z bloku A4
chcia豉bym si spyta was co wiecie na temat pana Leszka Nowickiego, ktory wyka鎍za mieszkania na naszym osiedlu.

Czy ktos moze go poleci?

Czy komus juz wykonczyl mieszkanie.

Bardzo dziekuje za pomoc
« Odpowiedz #5 : 23 Kwiecie 2007, 09:09:10 »
Offline korda
Pocz徠kuj帷y
*

chcia豉bym si spyta was co wiecie na temat pana Leszka Nowickiego, ktory wyka鎍za mieszkania na naszym osiedlu.

Czy ktos moze go poleci?

Czy komus juz wykonczyl mieszkanie.

Witaj Sylwia,

Mia豉m przyjemno嗆 spotka Pana Leszka. Wyka鎍za nam mieszkanie z polecenia Konstansu. Nie mog mu nic zarzuci - jest bardzo dok豉dny, robi fachowo solidnie tylko moim zdaniem jest troch drogi. Ale musisz zorientowa si w cenach i je郵i b璠zie konkurencyjny to moim zdaniem si op豉ca. Nam wyko鎍zy 豉zienk i aneks bardzo 豉dnie :-) . 
« Odpowiedz #6 : 23 Kwiecie 2007, 16:04:44 »
Offline GosiaM
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 22

Witam,

Te jestem nowa, budynek ostatni.Mi這 Ci pozna.

Bardzo mnie ciekwi temat szko造 i przedszkola. B璠 szuka. Jak czego si dowiem dam zna.

Pozdrawiam S御iad闚
« Odpowiedz #7 : 26 Kwiecie 2007, 11:11:21 »
Offline korda
Pocz徠kuj帷y
*

Witaj GosiaM,

Mi r闚nie jest bardzo mi這 Ci pozna, tym bardziej, 瞠 te jeste nowa na forum i na osiedlu oraz (jak wnioskuj) r闚nie jeste mam :-).
Pozdrawiam
« Odpowiedz #8 : 26 Kwiecie 2007, 12:12:24 »
Offline GosiaM
Pocz徠kuj帷y
*

Cze嗆,

Tak, dw鏂h ch這pc闚. 4 i 2 latka. Nic si nie dowiedzia豉m o szkole niestety. By豉m na budowei przedwczoraj, ale tam nikt nie s逝sza o projekcie szko造.

Milego dnia
Gosia
« Odpowiedz #9 : 26 Kwiecie 2007, 14:02:08 »
Offline Majki
Zaawansowany

Mo瞠 w ratuszu co wiedz na ten temat www.wesola.waw.pl

Pozdrawiam Majki
« Odpowiedz #10 : 26 Kwiecie 2007, 16:04:51 »
Offline GosiaM
Pocz徠kuj帷y
*

Cze嗆,

Dzi瘯i za podpowied. Wys豉豉m w豉郾nie maila z zapytaniem
zobaczymy co odpowiedz

Pozdrawiam
« Odpowiedz #11 : 04 Sierpie 2007, 17:05:08 »
Offline Figa
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 25

Witam wszystkich. Pod Sosnami mieszkam od roku, poprzednio Saska K瘼a. Serdecznie pozdrawiam.
« Odpowiedz #12 : 14 Grudzie 2007, 15:03:48 »
Offline judytka
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 1

Witam wszystkich
Jestem tutaj nowa, na Osiedlu Pod Sosnami mieszkam rok (trzeci blok), wcze郾iej ㄆk闚 (ma貫 miasteczko w woj. lubelskim). Znam niewiele os鏏, mo瞠 to forum co zmieni . Pozdrawiam
« Odpowiedz #13 : 06 Sierpie 2010, 11:11:57 »
Offline Kamil
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2

witam wszystkich zamierzamy si wprowadzic na os. pod sosnami
co s康zicie o komunikacji miejskiej tamtego rejonu da si przezyc czy w okolicach szczytu jest to tragedia
autobusy:
- sta造:            411  502  704  720  722  730 
- na 膨danie:       N21 
bede bardzo wdzieczny za nakierowanie mnie na szybszy przejazd bo szczerze mowiac niewiem ktorym autobusem jest najszybciej dostac si do saskiej 502 podobno 45minut 411 przez goc豉w wydaje mi sie ze powinno byc szybciej lub te 700 na wiatraczna;/
jak ktos ma doswiadczenie z tymi autobusami(i korkami) to prosze o jakies info
z g鏎y dziekuje:-) i pozdrawiam:-)
« Odpowiedz #14 : 10 Sierpie 2010, 13:01:42 »
Offline kasia.007
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 42

Witaj

Generalnie da si prze篡, my郵 瞠 s rejony w Wawie gdzie komunikacj doje盥za si znacznie gorzej, ja generalnie je盥輳 do pracy  samych godzinach szczytu bo pracuj 09:00 – 17:00, co do Twojego dojazdu do przystanku SASKA to wg mnie 502 i 411 to podobny czas dojazdu, plusem jest 瞠 502 ma przystanek zaraz na SASKIEj, a z 411 b璠zie trzeba doj嗆 kawa貫k, oceniam 瞠 4o-45 minut i jeste na miejscu.
Na pewno nie ma co si bawi w 瘸dne 700-tki, bo je盥z rzadko, i je盥z grochowsk gdzie co chwile masz 鈍iat豉, a poza tym przesiadka to nic fajnego.

Powodzenia i pozdrawiam
Strony: [1] 2 Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!