Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl

SPRZEDAM FORUM + DOMENA
kontakt: poczta@staramilosna.waw.pl

Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
15 Grudzie 2017, 05:05:50

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Najwi瘯sze forum os. Stara Mi這sna w Warszawie. Jeste鄉y z Wami ju ponad 10 lat!

Strona g堯wnaStrona g堯wna PomocPomoc SzukajSzukaj Zaloguj siZaloguj si RejestracjaRejestracja
+  Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie - www.staramilosna.waw.pl
|-+  Forum
| |-+  Powitania - Przywitania (Moderator: Admin)
| | |-+  witam
0 u篡tkownik闚 i 1 Go嗆 przegl康a ten w徠ek. « poprzedni nast瘼ny »
Strony: [1] Do do逝 Drukuj
Autor W徠ek: witam  (Przeczytany 1522 razy)
« : 07 Luty 2008, 09:09:22 »
Offline magda_ch
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2

Witam,
w豉snie sie przeprowadzam do Starej Mi這snej U鄉iech prosze o informacje, co mozna tu robic, jak sie mieszka,itp... U鄉iech U鄉iech U鄉iech
« Odpowiedz #1 : 07 Luty 2008, 16:04:30 »
Offline kamil_s
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 23

W Starej Miłosnej można wsiąść do 502, pojechać do Centrum, a tam już można robić bardzo wiele.
Niestety tutaj zbyt wielu rozrywek nie ma. Właściwie to tylko boiska dla tych, którzy lubią grać w piłkę (a i tak dostęp do nich jest mocno ograniczony), można też pobiegać po lesie lub dookoła osiedla.
Jak chce się gdzieś posiedzieć wieczorem, to rozwiązaniem jest tylko jedna z dwóch pizzerii i restauracja Aplauz, a i to jest dosyć wcześnie zamykane.

Co do tego jak się mieszka.
Generalnie raczej dobrze, cicho i spokojnie (chyba, że akurat w pobliżu trwa jakaś budowa, wtedy jest gorzej).
« Odpowiedz #2 : 08 Luty 2008, 18:06:38 »
Offline Stary Mi這郾ik
Senior
Wiadomo軼i: 357
P貫: M篹czyzna

W Starej Mi這snej mo積a wsi捷 do 502, pojecha do Centrum, a tam ju mo積a robi bardzo wiele.

Eeee tam, niekoniecznie trzeba wsiada do autobusu - tutaj mo積a robi te wiele rzeczy, byle tylko w ramach prawa Mrugni璚ie.

Prawd natomiast jest, 瞠 zbyt wielu rozrywek tutaj nie ma. Ale trudno stwierdzi, czy to 幢e. Swego czasu w Weso貫j, w remizie przy Pu趾u Praskiego, by這 takie miejsce rozrywkowe. Rezultat by taki, 瞠 s康y przez wiele miesi璚y musia造 zajmowa si pewnym nieboszczykiem i synem Dziada (bodaj瞠), a policjanci mieli baaardzo pracowite weekendy. Niestety, trzeba wybiera: albo mieszka "dobrze, cicho i spokojnie", albo mie wszelkie rozrywki pod bokiem. Ja wol to pierwsze U鄉iech.

Poza tym s pewne niedogodno軼i, ale nie chc straszy nowej S御iadki, zw豉szcza 瞠 panuje  niemal powszechna opinia, 瞠 plusy przewa瘸j nad minusami. I ja z t opini si zgadzam.

砰cz wi璚 samych plus闚  Du篡 u鄉iech

Pozdrawiam Stary Mi這郾ik
« Odpowiedz #3 : 11 Luty 2008, 18:06:38 »
Offline magda_ch
Pocz徠kuj帷y
*
Wiadomo軼i: 2

witam...teraz mam pytanie do pan!gdzie znajde dobrego fryzjera, dobre solarium, a takze gdzie zrobia mi 豉dne tipsy i gdzie mozna wyskoczyc na kawke??
jestem tu nowa i niewiem gdzie co jest, a moj mezczyzna spedza cale dnie w pracy a ja sama  musze poznawac i szukac U鄉iech U鄉iech :)ostatnio chcielismy zjesc pizze i pojechalismy gdzies tutaj niedaleko kolo klubu fitess ale tam plackow braklo do pizzy Smutny  pozdrawiam
Strony: [1] Do g鏎y Drukuj 
« poprzedni nast瘼ny »
Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2005, Lewis Media
SMFone design by A.M.A, ported to SMF 1.1 by Aäron.
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!
Szlachetna Paczka

Forum osiedla Stara Mi這sna w Warszawie to miejsce dla wszystkich mieszka鎍闚 i nie tylko!